Producenci
Czym jest Mala Tantryczna i dlaczego właśnie Mala Tantryczna? 0
Mala Tantryczna czym jest?

Czym jest Mala Tantryczna i dlaczego właśnie Mala Tantryczna?

Yogi Bhajan / Siri Singh Sahib Ji - Duchowy Nauczyciel i Mistrz Jogi Kundalini, osobiście nosił Malę Tantryczną. Obdarował nas przywilejem i obowiązkiem dzielenia się nią ze światem.

"Każdy, kto nosi Malę Tantryczną, będzie pobłogosławiony przeze mnie osobiście i niech stale otrzymuje uzdrowienie, pocieszenie i unoszącą energię Jogi Białej Tantry" – taki przekaz dał Jogi Bhajan.

Każda Mala Tantryczna jest świętym połączeniem z jogiczną i duchową linią, przynosi Błogosławieństwa (KIRPA), jest cennym narzędziem jogi, pomaga wnieść blask do Twojego życia.

Mala Tantryczna zawiera w sobie mądrość z czasów starożytnych kultur. Jest to duchowa biżuteria, która połączy Cię bezpośrednio ze świętymi tajemnicami, aby obdarzyć Cię Zdrowiem, Uzdrawianiem, Dobrobytem i Ochroną, Szczęściem i Łaską.

Dlaczego akurat Mala Tantryczna?

To nie jest tylko przedmiot czy piękna biżuteria … chociaż też …
To przede wszystkim potężne narzędzie transformacji i niewiarygodnego wręcz wsparcia rozwoju w każdej niemalże dziedzinie życia.

Ten unikalny układ Mali Tantrycznej wywodzi się ze starożytnych nauk z całego świata i był używany przez mistrzów duchowych w celu usprawnienia medytacji i odblokowania sekretów obfitych błogosławieństw.

Mala Tantryczna dzięki swojej unikalnej konstrukcji odzwierciedla energię tantryczną podobną do energii Białej Tantry. Tantra pochodzi od dwóch słów – Tanoti (wyzwolenie energii) i Trayati (poszerzenie świadomości).

Mala Tantryczna składa się aż z 416 kamieni, ułożonych w ściśle określony wzór geometryczny. Kształty zamknięte w naszyjniku odnoszą się do najbardziej fundamentalnych duchowych i naturalnych aspektów ludzkiego życia, takimi jak:

 • planety rządzące astrologią
 • pięć elementów filozofii chińskiej
 • 8 części jogi Ashtang
 • 16 cech awatarów wedyjskich

Ze względu na swoją specjalną konstrukcję, mala jest kanałem energii tantrycznej. Energia ta jest unikalnym, niewidocznym przepływem, który przemieszcza się po przekątnej, podobnie jak „Z”. W ten sam sposób, w jaki tkanina staje się wielokrotnie mocniejsza, gdy jest naciągnięta po przekątnej do nitek, tak też energia staje się znacznie potężniejsza i bardziej efektywna, gdy przemieszcza się po przekątnej. Kontakt z tym przepływem sprzyja dobrobytowi, długowieczności, zdrowiu fizycznemu i psychicznemu oraz wzniesieniu.

Mala Tantryczna może po prostu zmienić Twoje życie!

Noszenie tej wspaniałej biżuterii, wyjątkowego narzędzia, pozwala otrzymać niezliczone błogosławieństwa i ochronę. Łączy Cię z linią świętych i dawnych mistrzów.

A co więcej – wygląda absolutnie fantastycznie!

Zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet naszyjnik tantryczny jest cennym narzędziem do jogi wprowadzającym zmiany i blask do twojego życia.

Oprócz promowania rozwoju osobistego, noszenie Mali Tantrycznej może nadać Twoim wysiłkom wykładniczo silniejszy efekt. Działa podobnie jak dźwignia, wzmacniając w ten sposób twoją istotę, twoje intencje i twoje działania. Co więcej, zapewnia jasność i intuicję, aby wykorzystać tę dźwignię w najmądrzejszy sposób.

Mala Tantryczna i joga

Ścieżka Ashtang, czyli ośmioramienna ścieżka radża (królewskiej) jogi, reprezentuje osiem aspektów duchowej podróży jogi, które pomagają nam doświadczyć klejnotu życia i światła atmana, czyli duszy.

Podążając tą ścieżką, Mala Tantryczna jest podzielona na 8 części, z których każda jest skonfigurowana w nieco inny sposób, a każda reprezentuje jedną z Ośmiu Członów Jogi opisanych przez Patanjalego 2500 lat temu. Patanjali był pierwszym prawdziwym joginem, który skodyfikował proces i doświadczenie duchowości.

8 części jogi to:

 • Yama: Powściągliwość / Dyscyplina
 • Nyama: Właściwa myśl i działanie
 • Asana: Postawa
 • Pranajama: Oddychanie / Ekspansja
 • Prathyahara: Ograniczenie / Pokora
 • Dharana: Jedna celowość / Skupienie
 • Dhjana: Medytacja/ Doświadczenie
 • Samadhi: Oświecenie / Absorpcja

Noszenie naszyjnika tantrycznego łączy cię z oddaniem i jest czymś magicznym. Dzięki zaufaniu magia staje się realna.

Noszenie Mali Tantrycznej daje możliwość ćwiczenia zaufania w magię obiecaną przez Siri Singh Sahib Ji, Yogi Bhajana. Stamtąd zobaczysz, co stanie się automatycznie, gdy wzniesiesz swoją duszę poprzez to zaufanie.

Jeśli zaufasz, że Twoje życie może stać się magią, doświadczysz zmiany, jaką ono zapewnia. Magia uwalniana poprzez oddaną praktykę zaufania jest wszystkim. Kiedy zaufanie stanie się dla ciebie realne, życie będzie płynęło na wyższych wibracjach.

Dzięki temu doświadczeniu zaufanie i miłość stają się jednym.

Mala Tantryczna jest metamorficzna. Nie tylko uwierz w jej zalety, ale żyj według nich, a doświadczysz ich transformacyjnej mocy.

Noszenie naszyjnika tantrycznego jest sprawdzianem zaufania do dziedzictwa, które reprezentuje, wiąże się z wdzięcznością, oddaniem i świętością.

Nie ma dwóch takich samych Mali Tantrycznych!

Kamienie tworzące Malę są wybierane specjalnie dla Ciebie, po przeprowadzeniu rozmowy, analizy Twoich potrzeb, czy to energetycznych, czy to drogi rozwoju, po której chcesz iść.

Tworzenie Mali Tantrycznej to swego rodzaju medytacja, połączenie z mantrą i umysłem neutralnym.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl