Opcje przeglądania
Producenci

Z zamiłowania do tego co NATURA daje i najwyższej jakości olejków eterycznych narodziła się marka LUKA aromatherapy.
  Nazwa LUKA aromatherapy powstała od imion moich dwóch najważniejszych kobiet w życiu: córki LUsi i żony KAsi.

I tak nawiązałem współpracę z najlepszymi destylarniami i dostawcami olejków eterycznych z Wielkiej Brytanii, poznając ich osobiście, bo inaczej takiej współpracy sobie nie wyobrażam. Ważne dla mnie jest, aby to było zgodne z moją osobą, pasją i uczciwością.

LUKA aromatherapy to najczystsze olejki eteryczne klasy terapeutycznej na świecie, jakość to bezwzględny mój priorytet. W 100% naturalne bez jakichkolwiek domieszek, pestycydów, chemii czy syntetyków.  Oczywiście są wegańskie i nie testowane na zwierzętach.  

Każdy z nich posiada certyfikat  IFRA - The International Fragrance Association (globalna instytucja promująca bezpieczeństwo stosowania wszelkich substancji zapachowych, w tym naturalnych olejków eterycznych). Każdy z nich posiada Safty Data Sheet (zgodnie z rozporządzeniem (WE) nr 1907/2006 (REACH) wraz z nowelizacją rozporządzenia (UE) 2015/830), wykonanym przez niezależną firmę z Wielkiej Brytanii.

Do wytworzenia każdego z olejków zostały użyte jedynie starannie wyselekcjonowane części roślin, zebrane o odpowiedniej porze roku w celu uzyskania najwyższej jakości terapeutycznej. Roślinny użyte do produkcji pochodzą z upraw organicznych bez dodatków pestycydów czy chemii, bez stymulatorów wzrostu z poszanowaniem naturalnego zasobu i bioróżnorodności obszaru uprawy.

Tylko 100% naturalny skład olejków eterycznych gwarantuje bezpieczeństwo ich stosowania. I tylko taka jakość pozwala przywrócić nam witalność, poprawić jakość życia i mieć wpływ na każdy aspekt stanu psycho-fizycznego.
Misja marki LUKA aromatherapy to poszanowanie zasad ochrony środowiska naturalnego, bez poprawiania jakości tego co już jest doskonałe. Propagowanie to co NATURA daje nam nieskazitelnie czyste, z zachowaniem jak najbardziej przystępnej ceny tej doskonałości.

Mariusz Ciborowski - Certyfikowany Aromaterapeuta

Aromaterapia LUKA Aromatherapy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl