Opcje przeglądania
Producenci

Z zamiłowania do tego co NATURA daje i najwyższej jakości olejków eterycznych narodziła się marka LUKA aromatherapy.
  Nazwa LUKA aromatherapy powstała od imion moich dwóch najważniejszych kobiet w życiu: córki LUsi i żony KAsi.

I tak nawiązałem współpracę z najlepszymi destylarniami i dostawcami olejków eterycznych z Wielkiej Brytanii, poznając ich osobiście, bo inaczej takiej współpracy sobie nie wyobrażam. Ważne dla mnie jest, aby to było zgodne z moją osobą, pasją i uczciwością.

LUKA aromatherapy to najczystsze olejki eteryczne klasy terapeutycznej na świecie, jakość to bezwzględny mój priorytet. W 100% naturalne bez jakichkolwiek domieszek, pestycydów, chemii czy syntetyków.  Oczywiście są wegańskie i nie testowane na zwierzętach.  

Każdy z nich posiada certyfikat  IFRA - The International Fragrance Association (globalna instytucja promująca bezpieczeństwo stosowania wszelkich substancji zapachowych, w tym naturalnych olejków eterycznych). Każdy z nich posiada Safty Data Sheet (zgodnie z rozporządzeniem (WE) nr 1907/2006 (REACH) wraz z nowelizacją rozporządzenia (UE) 2015/830), wykonanym przez niezależną firmę z Wielkiej Brytanii.

Do wytworzenia każdego z olejków zostały użyte jedynie starannie wyselekcjonowane części roślin, zebrane o odpowiedniej porze roku w celu uzyskania najwyższej jakości terapeutycznej. Roślinny użyte do produkcji pochodzą z upraw organicznych bez dodatków pestycydów czy chemii, bez stymulatorów wzrostu z poszanowaniem naturalnego zasobu i bioróżnorodności obszaru uprawy.

Tylko 100% naturalny skład olejków eterycznych gwarantuje bezpieczeństwo ich stosowania. I tylko taka jakość pozwala przywrócić nam witalność, poprawić jakość życia i mieć wpływ na każdy aspekt stanu psycho-fizycznego.
Misja marki LUKA aromatherapy to poszanowanie zasad ochrony środowiska naturalnego, bez poprawiania jakości tego co już jest doskonałe. Propagowanie to co NATURA daje nam nieskazitelnie czyste, z zachowaniem jak najbardziej przystępnej ceny tej doskonałości.

Mariusz Ciborowski - Certyfikowany Aromaterapeuta

Aromaterapia LUKA Aromatherapy

Aksamitka olejek eteryczny Tagetes Minut Madagaskar LUKA Aromatherapy

Aksamitka olejek eteryczny Tagetes Minut Madagaskar LUKA Aromatherapy
Aksamitka olejek eteryczny Tagetes Minut Madagaskar LUKA Aromatherapy

Aksamitka

Tagetes Marigold

 100% Pure & OrganicTherapeutic Essential Oil

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

95,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl