Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

LUKA aromatherapy to poszanowanie zasad ochrony środowiska naturalnego, bez poprawiania jakości tego co już jest doskonałe. Propagowanie to co NATURA daje nam nieskazitelnie czyste, z zachowaniem jak najbardziej przystępnej ceny tej doskonałości.

Tylko 100% naturalny skład olejków eterycznych gwarantuje bezpieczeństwo ich stosowania. I tylko taka jakość pozwala przywrócić nam witalność, poprawić jakość życia i mieć wpływ na każdy aspekt stanu psycho-fizycznego.

Każdy z nich posiada certyfikat  IFRA - The International Fragrance Association (globalna instytucja promująca bezpieczeństwo stosowania wszelkich substancji zapachowych, w tym naturalnych olejków eterycznych). Każdy z nich posiada Safty Data Sheet (zgodnie z rozporządzeniem (WE) nr 1907/2006 (REACH) wraz z nowelizacją rozporządzenia (UE) 2015/830), wykonanym przez niezależną firmę z Wielkiej Brytanii.

Do wytworzenia każdego z olejków zostały użyte jedynie starannie wyselekcjonowane części roślin, zebrane o odpowiedniej porze roku w celu uzyskania najwyższej jakości terapeutycznej. Roślinny użyte do produkcji pochodzą z upraw organicznych bez dodatków pestycydów czy chemii, bez stymulatorów wzrostu z poszanowaniem naturalnego zasobu i bioróżnorodności obszaru uprawy.

Czyste olejki terapeutyczne 100%

Aksamitka olejek eteryczny Tagetes Minut Madagaskar LUKA Aromatherapy

Aksamitka olejek eteryczny Tagetes Minut Madagaskar LUKA Aromatherapy
Aksamitka olejek eteryczny Tagetes Minut Madagaskar LUKA Aromatherapy

Aksamitka

Tagetes Marigold

 100% Pure & OrganicTherapeutic Essential Oil

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

95,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl