Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Wiemy, że Natura ma zdolność czynienia życia Pięknym -  poprzez swoją odżywiającą,

kojącą i transformującą moc.

Z zamiłowania do tego co NATURA daje i najwyższej jakości naturalnych kosmetyków powstała marka LUKA organic cosmetics.

Nazwa LUKA organic cosmetics powstała od imion moich dwóch najważniejszych kobiet w życiu: córki LUsi i żony KAsi. Sami stosujemy te produkty od wielu lat i postanowiliśmy dzielić się tym z innymi.

I tak nawiązałem współpracę z najlepszymi producentami i dostawcami natury z całego świata, w większości poznając ich osobiście, bo inaczej takiej współpracy sobie nie wyobrażam. Ważne dla mnie jest, aby to było zgodne z moją osobą, pasją i uczciwością.

Jakość to bezwzględny mój priorytet. W 100% Naturalne produkty bez pestycydów, chemii, syntetyków czy innych zbędnych dodatków.  Oczywiście są wegańskie i nie testowane na zwierzętach.  Roślinny użyte do produkcji pochodzą z upraw organicznych bez dodatków pestycydów czy chemii, bez stymulatorów wzrostu z poszanowaniem naturalnego zasobu i bioróżnorodności obszaru uprawy.

Misja marki LUKA organic cosmetics to poszanowanie zasad ochrony środowiska naturalnego, bez poprawiania jakości tego co już jest doskonałe. Propagowanie to co NATURA daje nam nieskazitelnie czyste, z zachowaniem jak najbardziej przystępnej ceny tej doskonałości.  

Mariusz Ciborowski - twórca marki LUKA organic cosmetics

Naturalne kosmetyki LUKA Organic Cosmetics

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl