Opcje przeglądania
Producenci

Skarżysz się na bóle głowy, problemy ze snem i zaburzeniami układu nerwowego? Są to często przyczyny przeciążenia tzw. smogiem elektromagnetycznym. Energia skalarna ma na celu osłaniać organizm i neutralizować promieniowanie dodatnie, które wytwarzają komputery, telewizory, telefony komórkowe czy mikrofale. Dostępne w naszym sklepie antyradiatory z Korei oraz Japonii wykonane zostały ze sproszkowanych minerałów i lawy wulkanicznej. Cechują się wysokim stężeniem jonów ujemnych, które w stanie naturalnym występują w czystym leśnym powietrzu, przy wodospadach, można także odczuć ich działanie chodząc boso po trawie.

Wśród odpromienników z wytwarzającą jony ujemne energią skalarną, znajdziesz małe i wygodne w użyciu karty do przyklejenia na telefony komórkowe. Wystarczy nakleić małą tarczę antyradiatora na obudowę lub włożyć pod etui.

Jeśli natomiast systematycznie korzystasz z komputera, pracujesz w biurze lub na co dzień masz do czynienia z różnorodnymi sprzętami elektrycznymi, japońska nanotechnologia Quantum Pendant proponuje silniejsze odpromienniki. Są to wisiory, które można mieć zawsze przy sobie, a nawet z nimi spać. Do wyboru posiadamy klasyczne antyradiatory emitujące zdrowe jony ujemne, a także wisiory energii skalarnej z kryształem. Wszystkie produkty posiadają certyfikat Quantum Pendand Science, który potwierdza organiczne pochodzenie lawy wulkanicznej.

INNI KLIENCI WYBRALI RÓWNIEŻ
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl