Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Synergia działania olejków z serii Luka aromatherapy w roll-on to unikalne kompozycje najwyższej jakości olejków klasy terapeutycznej. Zastosuj bezpośrednio na skórę do wybranych obszarów ciała lub też jako perfumy.

LUKA aromatherapy to najczystsze olejki eteryczne klasy terapeutycznej na świecie, jakość to bezwzględny mój priorytet. W 100% naturalne bez jakichkolwiek domieszek, pestycydów, chemii czy syntetyków.  Oczywiście są wegańskie i nie testowane na zwierzętach.  

Każdy z nich posiada certyfikat  IFRA - The International Fragrance Association (globalna instytucja promująca bezpieczeństwo stosowania wszelkich substancji zapachowych, w tym naturalnych olejków eterycznych). Każdy z nich posiada Safty Data Sheet (zgodnie z rozporządzeniem (WE) nr 1907/2006 (REACH) wraz z nowelizacją rozporządzenia (UE) 2015/830), wykonanym przez niezależną firmę z Wielkiej Brytanii.

Tylko 100% naturalny skład olejków eterycznych gwarantuje bezpieczeństwo ich stosowania. I tylko taka jakość pozwala przywrócić nam witalność, poprawić jakość życia i mieć wpływ na każdy aspekt stanu psycho-fizycznego.
Misja marki LUKA aromatherapy to poszanowanie zasad ochrony środowiska naturalnego, bez poprawiania jakości tego co już jest doskonałe. Propagowanie to co NATURA daje nam nieskazitelnie czyste, z zachowaniem jak najbardziej przystępnej ceny tej doskonałości.


Mariusz Ciborowski - Certyfikowany Aromaterapeuta

Twórca autorskich mieszanek terapeutycznych LUKA aromatherapy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl