Producenci

KOBIETA KSIĘŻYCOWA: 11 CENTRÓW KSIĘŻYCOWYCH KOBIETY – kurs w wersji elektronicznej

Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 540,00 zł 540.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: 2606-787B2

Opis

 

Kobieta Ery Wodnika

Seria warsztatów “Kobiece przywództwo w Erze Wodnika”

 KUNDALINI JOGA DLA ROZWINIĘCIA KOBIECEJ MOCY W TOBIE

 Z Gundulą Avenali (Puran Sukh Kaur)

 

KOBIETA KSIĘŻYCOWA: 11 CENTRÓW KSIĘŻYCOWYCH KOBIETY – kurs w wersji elektronicznej

 

Joga Kundalini oferuje narzędzia do przekształcania naszych emocji we wrażliwość i oddanie. Badanie naszych emocji doświadczonych w 11 Centrach Księżycowych może pomóc nam zrozumieć te centra i dowiedzieć się, jak je wykorzystać, aby stać się bardziej spełnionymi, radosnymi i skutecznymi przywódczyniami.

 

11 centrów księżycowych to wrażliwe obszary fizyczne na ciele kobiety, które reagują na energię księżycową i wpływają na to, jak radzi sobie w codziennym życiu. Ośrodki te aktywują się w ciele kobiety w cyklu 28-dniowym na 2 i pół dnia w każdym miejscu w ciele.

Sekwencja różni się w zależności od kobiety, ale jeśli nie dozna szoku emocjonalnego, pozostaje stała przez całe życie. Jeśli kobieta jest wrażliwa na swoje ciało i tendencje emocjonalne, może być świadoma i przewidzieć własny cykl Księżycowego Centrum. Emocje kobiety będą się zmieniać wraz ze zmianą Centrów Księżycowych.

 

W naszym internetowym seminarium na temat 11 centrów księżyca ustalimy kosmiczny pogląd na naturę kobiecej energii i jej przepływ. Kiedy weźmiemy tę wyższą perspektywę, możemy zobaczyć głębsze implikacje przyjęcia kobiecości. To zrozumienie jest teraz potrzebne bardziej niż kiedykolwiek w nas samych i w naszym świecie.

 

Co otrzymasz

 • 11 filmów o centrach księżycowych kobiety, które wyjaśniają jakość i możliwości każdego z nich o łącznym czasie prawie 6 godzin
 • Praktyki wspierania każdego centrum księżycowego
 • 2 nagrania z webinarów online o łącznym czasie 7 godzin
 • Zestawienie wszystkich centrów księżycowych w formie tabeli pomocnej do pracy w tymi centrami

 

Prowadząca:
Gundula Avenali (Puran Sukh Kaur) jest nauczycielką Jogi Kundalini, nauczycielką Jogi Integralnej i terapeutką jogi, ma również dyplom z biotechnologii. Od 25 lat zajmuje się naukami przyrodniczymi, nowoczesnymi technologiami i naukami duchowymi. W latach 2001-2005 była zastępcą burmistrza w pierwszej dzielnicy Wiednia.

Jest założycielką i dyrektorem WALDZELL INSTITUTE, w którym w trakcie różnych inicjatyw zgromadziła osobistości takie jak: Dalajlama, Paulo Coelho, Isabel Allende. Dla niej instytut Waldzell jest sposobem na wypełnienie teorii utożsamianych z życiem i prowadzących do prawdziwej zmiany.

Jej szczególnym zainteresowaniem jest rozwój całościowego spojrzenia na życie i sposobu życia. Koncentruje się na tym, jak ludzie mogą rozwijać się zarówno indywidualnie, jak i zbiorowo, aby być przygotowanym na wiele wyzwań w chwili obecnej i w przyszłości.

Za pomocą inicjatywy pro-bono „Architects of the Future” wspiera młodych przedsiębiorców społecznych.

Cena:   540 zł brutto (500 zł netto + 8% VAT)

Istnieje możliwość otrzymania faktury VAT (cena podana powyżej jest ceną netto).

 

Filmy z 11 centrami księżycowymi są z polskimi napisami. Natomiast nagrania z webinarów są  w języku angielskim z tłumaczeniem na język polski.

Kobieta jest ucieleśnieniem twórczej mocy Boga, Shakti. Shakti uosabia kobiecy aspekt Boga, dzięki któremu Bóg stał się stwórcą, kreatorem.. Ta pierwotna siła nazywa się Adi Shakti i od wieków jest czczona w różnych formach. Każda kobieta i mężczyzna mają w sobie boską moc, która czeka na to, żeby ją rozpoznać, przebudzić i wydobyć na zewnątrz.


Archetyp Boskiej Matki i Świętej Kobiety jest stary jak świat i głęboko osadzony w każdej komórce kobiecego ciała. Święta kobieta, ucieleśniona w nas i poprzez nas, jest esencją całości, a im bardziej szanujemy naszą suwerenność, niezależność i wolność jako kobieta - naszą Adi Shakti - tym bardziej możemy ją ofiarować światu dla dobra wszystkich i ludzkości.

"Szlachetna kobieta jest boginią czczoną przez wszechmogącego Boga.
Jest ołtarzem, któremu Bóg się kłania. To łaska, która wyzwala duszę Boga. Jest najwyższą nieskończonością wszystkich cnót. Szlachetna kobieta jest mocą wszelkiej dobroci i błogosławieństwa Boga, jest esencją każdej modlitwy. " Yogi Bhajan

Szósty z serii warsztatów “Kobiece przywództwo w Erze Wodnika” na podstawie autorskiego programu Sadhany Singha oraz Instytutu Waldzell reprezentowanego przez Gundulę Avenali (Puran Sukh Kaur) „Science od Mind for Humanology for Leadership and Success” na podstawie nauk kundalini jogi wg Yogi Bhajana.  Tym razem ONLINE z powodu pandemii.

Ten kurs jest częścią cyklu warsztatów z serii kobiecego przywództwa, jest otwarty zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Reprezentuje w sobie zamknięty cykl tworzenia.

Składa się z 11 modułów po 2,5 dnia każdy i zawiera następujące tematy, część z tych warsztatów jest już za nami. Dwa dostępne w wersji elektronicznej, bo odbywały się online:

 

PRZEBUDZENIE – PRZEBUDŹ SWOJĄ ENERGIĘ SHAKTI

 

 1. JESTEM KOBIETĄ: PODSTAWOWA NATURA KOBIETY I JEJ ŚCIEŻKA DO WZMOCNIENIA - 16-18 listopada 2018 już za nami
 2. KOBIETA PEŁNA WDZIĘKU: UZDRAWIANIE MATCZYNYCH RAN I KARMY PRZODKÓW & SWIĘTOWANIE KOBIECOŚCI - 29-31 marca 2019 już za nami
 3. KOBIETA PROMIENNA: PIĘKNO, PROMIENNOŚĆ I DUCHOWA ŚCIEŻKA KOBIETY - 17-19 maja 2019 już za nami

 

TRANSFORMACJA – ZINTEGROWANIE BHAKTI & SHAKTI

 

 1. KOBIETA SZLACHETNA: RELACJE, PROJEKCJA I MOC MODLITWY - 15-17 listopada 2019
 2. KOBIETA SUKCESU: SUKCES & MOC SHAKTI - 31 stycznia-2 lutego 2020
 3. KOBIETA KSIĘŻYCOWA: 11 CENTRÓW KSIĘŻYCOWYCH KOBIETY - 15-17 maja 2020 online
 4. KOBIETA NIEPOKONANA: WEWNĘTRZNE PRZEWODNICTWO & SIŁA INTUICJI - 19-20 września 2020 online

 

REALIZACJA - MISTRZOSTWO

 

 1. KOBIETA MEDYCYNA: MIŁOŚĆ DO SIEBIE, UZDRAWIANIE & MOC OBECNOŚCI – 11-13 grudnia 2020
 2. KOBIETA KREATYWNA: MANIFESTACJA, OBFITOŚĆ & MOC EMOCJI - 26-28 lutego 2021
 3. BOSKA KOBIETA: MAGIA & CUDA - 23-25 kwietnia 2021
 4. BOGINI W KAŻDEJ KOBIECIE: WEWNĘTRZNE MISTRZOSTWO & BOSKIE ŻYCIE - 24-26 września 2021

 

W czasie tej serii warsztatów będziemy:

 • przebudzać się do naszej głębi, naszego bezpieczeństwa, naszej tożsamości i naszej siły jako kobiet. Dowiemy się i zrozumiemy, co to znaczy być kobietą - wrażliwość, wdzięk, moc i szlachetność, które możemy zamanifestować po prostu rodząc się jako kobieta.
 • dostosowywać naszą wewnętrzną prawdę jako kobiety do naszej zewnętrznej projekcji i roli w tym życiu.
 • dzielić się tajemnicami dotyczącymi zdrowia i żywienia kobiet oraz rozmawiać o ważnych aspektach życia, w tym o miłości, związkach, małżeństwie, komunikacji, sukcesie, ciąży.
 • rozumieć i rozwijać specjalną jakość kobiecego przywództwa w Erze Wodnika w nas samych.

 

To wszystko pozwoli nam zbudować nasz głęboki szacunek do samej/samego siebie, naszą samoocenę i naszą miłość do siebie. Pozwoli nam to zapamiętać boską naturę kobiecej energii jako ucieleśnienia Łaski Boga. Energicznie przebudzimy kobiecą polaryzację naszej duszy i uniwersalnej siły kobiecej. Wspólnie wspomożemy ponowne odrodzenie się powszechnych świętych archetypów, kobiety i bogini, które zostały stłumione i niedostępne w naszej zbiorowej psychice na zbyt długo.

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl