Producenci

KOBIETA i DAR ZDROWIA: MIŁOŚĆ DO SIEBIE, UZDRAWIANIE & MOC OBECNOŚCI - warsztat z Gundulą Avenali

Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 432,00 zł 432.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: 4EA7-704B0_20201124155308

Opis

Kobieta Ery Wodnika

Seria warsztatów “Kobiece przywództwo w Erze Wodnika”

 

KUNDALINI JOGA DLA ROZWINIĘCIA KOBIECEJ MOCY W TOBIE

 

Z Gundulą Avenali (Puran Sukh Kaur)

 

MODUŁ 8 – KOBIETA i DAR ZDROWIA: MIŁOŚĆ DO SIEBIE, UZDRAWIANIE & MOC OBECNOŚCI

 

12-13 grudnia 2020

 

Tym razem z powodu pandemii znowu online.

 

„Tańczy między światami ze swoim uzdrawiającym lekarstwem, wypełniając lukę między Ludzkością a Matką Ziemią ”.

 

Nie uczymy się kochać siebie. Jesteśmy zaprogramowane, aby krytykować siebie. W rezultacie tego

negatywne warunkowania, nie jesteśmy w stanie kochać siebie. Ale dzięki miłości do siebie znajdujemy w sobie wewnętrzny spokój i spełnienie. Potrzeba miłości jest zarówno emocjonalną potrzebą człowieka, jak i pragnieniem naszej duszy.

Nauczenie się, jak doświadczać miłości w ludzkim ciele, jest głównym celem naszej duszy na naszej planecie, na  Ziemi.

 

Wszystko, co robimy, jest motywowane głębokim pragnieniem dawania i otrzymywania miłości. Ta pierwotna potrzeba popycha nasze myśli i nasze działania, które w stanie nieświadomości mogą nas skłonić do zaangażowania się w destrukcyjne, samosabotujące i niewdzięczne zachowania, które mają nas obudzić.

 

Lekarstwo Matczynej Miłości przynosi nam spokój i satysfakcję. W świętej przestrzeni świadomego umysłu i współczującego serca, wybieramy ewolucję, wzrost, naukę i współtworzenie na nowo. Pielęgnujemy siebie, innych i różne sytuacje naszą Matczyną Miłością. Kiedy czujemy Matczyną Miłość, Boska Matka automatycznie działa przez nas i nas wspiera.

 

Znajdujemy szczęście i odnosimy sukcesy, kiedy doświadczamy naszego indywidualnego istnienia w odniesieniu do całości życia i Wszechświata. Wszystko w otaczającym nas świecie staje się piękne. We wszystkim, co robimy, po prostu pamiętamy, że jesteśmy ludzkim ucieleśnieniem Boskiej Matki. Blask naszego bytu daje nam wtedy doświadczenie Boskiej Miłości.

 

 

Kobieta jest ucieleśnieniem twórczej mocy Boga, Shakti. Shakti uosabia kobiecy aspekt Boga, dzięki któremu Bóg stał się stwórcą, kreatorem.. Ta pierwotna siła nazywa się Adi Shakti i od wieków jest czczona w różnych formach. Każda kobieta i mężczyzna mają w sobie boską moc, która czeka na to, żeby ją rozpoznać, przebudzić i wydobyć na zewnątrz.


Archetyp Boskiej Matki i Świętej Kobiety jest stary jak świat i głęboko osadzony w każdej komórce kobiecego ciała. Święta kobieta, ucieleśniona w nas i poprzez nas, jest esencją całości, a im bardziej szanujemy naszą suwerenność, niezależność i wolność jako kobieta - naszą Adi Shakti - tym bardziej możemy ją ofiarować światu dla dobra wszystkich i ludzkości.

"Szlachetna kobieta jest boginią czczoną przez wszechmogącego Boga.
Jest ołtarzem, któremu Bóg się kłania. To łaska, która wyzwala duszę Boga. Jest najwyższą nieskończonością wszystkich cnót. Szlachetna kobieta jest mocą wszelkiej dobroci i błogosławieństwa Boga, jest esencją każdej modlitwy. " Yogi Bhajan

Ósmy z serii warsztatów “Kobiece przywództwo w Erze Wodnika” na podstawie autorskiego programu Sadhany Singha oraz Instytutu Waldzell reprezentowanego przez Gundulę Avenali (Puran Sukh Kaur) „Science od Mind for Humanology for Leadership and Success” na podstawie nauk kundalini jogi wg Yogi Bhajana.

Cykl warsztatów z serii kobiecego przywództwa jest otwarty zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Reprezentuje w sobie zamknięty cykl tworzenia.

Składa się z 11 modułów po 2,5 dnia każdy i zawiera następujące tematy:

 

PRZEBUDZENIE – PRZEBUDŹ SWOJĄ ENERGIĘ SHAKTI

 

 1. JESTEM KOBIETĄ: PODSTAWOWA NATURA KOBIETY I JEJ ŚCIEŻKA DO WZMOCNIENIA - 16-18 listopada 2018 już za nami
 2. KOBIETA PEŁNA WDZIĘKU: UZDRAWIANIE MATCZYNYCH RAN I KARMY PRZODKÓW & SWIĘTOWANIE KOBIECOŚCI - 29-31 marca 2019 już za nami
 3. KOBIETA PROMIENNA: PIĘKNO, PROMIENNOŚĆ I DUCHOWA ŚCIEŻKA KOBIETY - 17-19 maja 2019 już za nami

 

TRANSFORMACJA – ZINTEGROWANIE BHAKTI & SHAKTI

 

 1. KOBIETA SZLACHETNA: RELACJE, PROJEKCJA I MOC MODLITWY - 15-17 listopada 2019
 2. KOBIETA SUKCESU: SUKCES & MOC SHAKTI - 31 stycznia-2 lutego 2020
 3. KOBIETA KSIĘŻYCOWA: 11 CENTRÓW KSIĘŻYCOWYCH KOBIETY - 15-17 maja 2020 online
 4. KOBIETA NIEPOKONANA: WEWNĘTRZNE PRZEWODNICTWO & SIŁA INTUICJI - 19-20 września 2020 online

 

REALIZACJA - MISTRZOSTWO

 

 1. KOBIETA i DAR ZDROWIA: MIŁOŚĆ DO SIEBIE, UZDRAWIANIE & MOC OBECNOŚCI – 12-13 grudnia 2020 online
 2. KOBIETA KREATYWNA: MANIFESTACJA, OBFITOŚĆ & MOC EMOCJI - 26-28 lutego 2021
 3. BOSKA KOBIETA: MAGIA & CUDA - 23-25 kwietnia 2021
 4. BOGINI W KAŻDEJ KOBIECIE: WEWNĘTRZNE MISTRZOSTWO & BOSKIE ŻYCIE - 24-26 września 2021

 

W czasie tej serii warsztatów będziemy:

 • przebudzać się do naszej głębi, naszego bezpieczeństwa, naszej tożsamości i naszej siły jako kobiet. Dowiemy się i zrozumiemy, co to znaczy być kobietą - wrażliwość, wdzięk, moc i szlachetność, które możemy zamanifestować po prostu rodząc się jako kobieta.
 • dostosowywać naszą wewnętrzną prawdę jako kobiety do naszej zewnętrznej projekcji i roli w tym życiu.
 • dzielić się tajemnicami dotyczącymi zdrowia i żywienia kobiet oraz rozmawiać o ważnych aspektach życia, w tym o miłości, związkach, małżeństwie, komunikacji, sukcesie, ciąży.
 • rozumieć i rozwijać specjalną jakość kobiecego przywództwa w Erze Wodnika w nas samych.

 

To wszystko pozwoli nam zbudować nasz głęboki szacunek do samej/samego siebie, naszą samoocenę i naszą miłość do siebie. Pozwoli nam to zapamiętać boską naturę kobiecej energii jako ucieleśnienia Łaski Boga. Energicznie przebudzimy kobiecą polaryzację naszej duszy i uniwersalnej siły kobiecej. Wspólnie wspomożemy ponowne odrodzenie się powszechnych świętych archetypów, kobiety i bogini, które zostały stłumione i niedostępne w naszej zbiorowej psychice na zbyt długo.

 

Prowadząca:
Gundula Avenali (Puran Sukh Kaur) jest nauczycielką Jogi Kundalini, nauczycielką Jogi Integralnej i terapeutką jogi, ma również dyplom z biotechnologii. Od 25 lat zajmuje się naukami przyrodniczymi, nowoczesnymi technologiami i naukami duchowymi. W latach 2001-2005 była zastępcą burmistrza w pierwszej dzielnicy Wiednia.

Jest założycielką i dyrektorem WALDZELL INSTITUTE, w którym w trakcie różnych inicjatyw zgromadziła osobistości takie jak: Dalajlama, Paulo Coelho, Isabel Allende. Dla niej instytut Waldzell jest sposobem na wypełnienie teorii utożsamianych z życiem i prowadzących do prawdziwej zmiany.

Jej szczególnym zainteresowaniem jest rozwój całościowego spojrzenia na życie i sposobu życia. Koncentruje się na tym, jak ludzie mogą rozwijać się zarówno indywidualnie, jak i zbiorowo, aby być przygotowanym na wiele wyzwań w chwili obecnej i w przyszłości.

Za pomocą inicjatywy pro-bono „Architects of the Future” wspiera młodych przedsiębiorców społecznych.


Kiedy:

12-13 grudnia 2020 ONLINE na platformie ZOOM


Sobota 12 grudnia 2020 godz. 10.00 – 12.30 oraz 13.30 -16.00
Niedziela 13 grudnia 2020 godz. 10.00 – 12.30 oraz 13.30 -16.00

 

Czas warsztatów może ulec lekkiemu przesunięciu w zależności od realizacji programu, więc lepiej zarezerwować sobie troszkę więcej czasu.

 

Gdzie:

Platforma ZOOM (do pobrania https://zoom.us/download)

 

Cena:

Ponieważ niestety z powodu pandemii po raz kolejny robimy warsztaty online, to cena jest bardzo atrakcyjna. Zdajemy sobie sprawę, że obecnie wiele osób może mieć problemy finansowe, a temat warsztatu jest bardzo dobrze osadzony w czasie mocnej transformacji i bardzo nam teraz potrzebny.

400 zł płatne przed warsztatami online.


Istnieje możliwość otrzymania faktury VAT.

Po opłaceniu warsztatu otrzymasz potwierdzenie, a dzień przed rozpoczęciem otrzymasz link do Zooma.

Warsztat w języku angielskim z tłumaczeniem na język polski. Po warsztacie otrzymasz nagrania z warsztatu oraz praktyki.


Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl