Producenci

Odpromiennik Tarcza Kwantowa - Quantum Shield Gold - Nano Technology - neutralizujący promieniowanie telefonu komórkowego

Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 40,00 zł 40.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 3
Producent: Energia Skalarna
Kod produktu: 56B5-71996

Opis

Tarcza Kwantowa Gold
Quantum Shield - Nano Technology


Odpromiennik neutralizujący promieniowanie elektromagnetyczne telefonu komórkowego.


Wykonany jest z silikonu i naturalnych minerałów: turmalinu i germanu oraz specjalnego układu kryształów.
Odpromiennik zmienia strukturę pola elektromagnetycznego telefonu komórkowego tak, aby bardziej przypominałobiopole
żywego organizmu. Dzięki temu oddziaływanie telefonów komórkowych staje się dużo mniej szkodliwe.

Neutralizuje negatywne promieniowanie telefonu komórkowego na ludzkie ciało i mózg
(zmniejsza jego oddziaływanie o 96,43 %)

- MOC od 1400 do 1800 jonów ujemnych -
Skuteczna ochrona - 4 lata od naklejenia.

Jak stosować Tarczę kwantową:

 Zdjąć taśmę samoprzylepną z tyłu tarczy i przykleić na tylnej części obudowy telefonu lub na innym urządzeniu.
Quantum Shield może być również stosowany dla innych urządzeń emitujących promieniowanie, takich jak : walkie-talkie, nawigacje GPS, telewizory, kuchenki mikrofalowe, komputery, monitory LCD, laptopy, aparaty cyfrowe, MP3, itp.

Tarcza kwantowa emituje od 1400 do 1800 jonów ujemnych.


Lepsze zdrowie i witalność dzięki kwantowym i skalarnym odpromiennikom

 Nasze ciała, podobnie jak cały Wszechświat, wypełnione są energią. Ciało ludzkie nie składa się wyłącznie ze stabilnych elementówfizycznych i chemicznych, lecz także z pola subtelnej energii, nazywanej na różne sposoby - bioenergią, biopolem, energią życiową, praną lub też Qi. Aby cieszyć się dobrym zdrowiem i witalnością, powinniśmy dbać o niezakłócony przepływ tej energii przez nasze ciało i jej właściwą częstotliwość. Jakikolwiek brak równowagi może bowiem skutkować pogorszeniem naszego funkcjonowania czy wręcz chorobą.

 W obecnych czasach narażeni jesteśmy wciąż na liczne zagrożenia związane z negatywnym oddziaływaniem stresu, skażenia środowiska naturalnego, fal elektromagnetycznych telefonów komórkowych, komputerów czy telewizorów, i wreszcie nieprawidłowej diety czy stylu życia. Wszystkie te czynniki osłabiają naszą własną energię życiową i zakłócają jej swobodny przepływ oraz krążenie. Z pomocą przyjść nam wtedy mogą urządzenia bazujące na najnowszych osiągnięciach współczesnej nauki, takie jak medaliony skalarne i odpromienniki na telefony komórkowe. 
Energia skalarna

 Energia skalarna posiada możliwości przywracania równowagi organizmu narażonego na negatywny wpływ czynników zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Została odkryta w XIX wieku przez Jamesa Maxwella. Jednak za „ojca”energii skalarnej uważa się serbskiego wynalazcę Nikola Tesla, który wymyślił nawet urządzenie zasilane tą energią. Istnienie jej zostało także potwierdzone przez Alberta Einsteina oraz badania współczesnych naukowców, m.in. w instytucie Maxa Plancka w Niemczech. Energia ta neutralizuje negatywny wpływ fal elektromagnetycznych, poprawia krążenie i dotlenienie komórek, a tym samym pomaga przywrócić równowagę i wzmocnić nasze własne pole energetyczne. Jej pozytywne właściwości zostały opisane w książce doktora Johna G. Florendo „Korzyści energii skalarnej”. Niektóre korzyści z jej stosowania przestawiamy poniżej:

    wspomaga procesy regeneracyjne organizmu
    neutralizuje wpływ smogu elektromagnetycznego
    przyspiesza detoksykację
    zwiększa poziom energii komórkowej do 70-90 milivoltów, zapobiegając rozwojowi komórek nowotworowych
    chroni DNA przed uszkodzeniami
    zwiększa poziom energii w ciele
    oczyszcza krew
    usprawnia system immunologiczny
    zmniejsza zakwaszenie organizmu i poprawia jego zasadowość
    równoważy półkule mózgowe
    działa antydepresyjnie


 Jonizacja ujemna

 Czy kiedykolwiek zastanawialiście się dlaczego czujecie się tak odświeżeni i doenergetyzowani w pobliżu wodospadu? Jest tak z powodu obecności dużych ilości jonów ujemnych w powietrzu, które poprawiają dotlenienie komórek, w tym także mózgu, co skutkuje większą czujnością, ustąpieniem senności i wyższym poziomem energii. Badania wykazują, że jonizacja ujemna sprzyja poprawie nastroju, łagodzi objawy depresji i stymuluje mechanizmy obronne organizmu. Niestety zarówno smog elektromagnetyczny, jak i klimatyzacja oraz wszechobecne telefony komórkowe obniżają ilość jonów ujemnych, a zwiększają ilość jonów dodatnich, co może wywoływać bóle mięśni, podirytowanie, huśtawki nastrojów, a także bóle głowy, bezsenność, spadek efektywności.

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl