Producenci

SUN Flower 10.000 Energy Quantum Pendant No. 1

Cena: 229,99 zł 229.99
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 3.59135
Producent: Energia Skalarna
Kod produktu: 2825-760D6

Opis

SUN Flower 10.000 No. 1 - najsilniejszy !!!

Scalar Energy Quantum Pendant

SUN Flower 10.000 jest najsilniejszym na rynku odpromiennikiem, który aktywnie wzmacnia nasze biopole, wspomaga przepływ energii witalnej i przywraca naturalną harmonię organizmu.

Medalion powstał na podstawie najnowszych osiągnięć nanotechnologii, dzięki której połączono ze sobą ponad 70 minerałów pochodzenia wulkanicznego oraz german i turmalin. Siła jego działania opiera się na synergicznym oddziaływaniu energii skalarnej, jonizacji ujemnej i promieniowania podczerwonego.

Materiał wulkaniczny, z którego wytworzono medalion jest wolny od radioaktywnych składników.

- MOC od 9800 do 10500 jonów ujemnych -

- Skuteczna ochrona na zawsze -

Pozytywne i uzdrawiające działanie Energii Skalarnej zostało opisane w bestsellerowej książce doktora

Johna G. Florendo - „KORZYŚCI ENRGII SKALARNEJ”

Badania potwierdzają, że Medalion Energii Skalarnej posiada następujące właściwości:

    poprawia krążenie krwi
    zwiększa wytrzymałość i siłę
    wzmacnia system immunologiczny i dokrewny
    poprawia odżywienie i detoksykację komórek
    zmniejsza stany zapalne
    zwiększa jasność umysłu i koncentrację
    łagodzi bóle i poprawia elastyczność
    dotlenia krew i przeciwdziała tworzeniu się zakrzepów
    neutralizuje szkodliwy wpływ smogu elektromagnetycznego poprzez tworzenie tarczy ochronnej i zwiększanie biopola organizmu
    przywraca równowagę w ciele i zwiększa poziom energii

Jak stosować Medalion Energii Skalarnej ?
 Najczęściej nosi się medalion na szyi na wysokości klatki piersiowej, tak aby bezpośrednio dotykał ciała. W przypadku problemów zdrowotnych, można przykładać go bezpośrednio do odpowiednich obszarów ciała ( np. kolan, pleców, ramion, itp.), aby złagodzić sztywność czy bóle.
 

Pozostałe zastosowania :
    aby pozbyć się bólów głowy, przykładaj do czoła
    w przypadku bólów menstruacyjnych, przykładaj do podbrzusza
    aby mieć lepszy sen, umieścić medalion pod poduszką lub obok łóżka na noc
    aby doenergetyzować wodę, umieścić medalion pod szklanką z wodą, tak przygotowaną wodę można pić lub wykorzystać np. do podlewania roślin
    aby przedłużyć świeżość warzyw i owoców, można umieścić medalion w lodówce


W zestawie mineralny Medalion z certyfikatem autentyczności (kartą z unikalnym numerem seryjnym), zapakowany w eleganckie pudełko (doskonały na prezent).

Produkt jest bezpieczny, nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Medalion jest odpowiedni dla ludzi i zwierząt.

Lepsze zdrowie i witalność dzięki kwantowym i skalarnym odpromiennikom

 Nasze ciała, podobnie jak cały Wszechświat, wypełnione są energią. Ciało ludzkie nie składa się wyłącznie ze stabilnych elementówfizycznych i chemicznych, lecz także z pola subtelnej energii, nazywanej na różne sposoby - bioenergią, biopolem, energią życiową, praną lub też Qi. Aby cieszyć się dobrym zdrowiem i witalnością, powinniśmy dbać o niezakłócony przepływ tej energii przez nasze ciało i jej właściwą częstotliwość. Jakikolwiek brak równowagi może bowiem skutkować pogorszeniem naszego funkcjonowania czy wręcz chorobą.

 W obecnych czasach narażeni jesteśmy wciąż na liczne zagrożenia związane z negatywnym oddziaływaniem stresu, skażenia środowiska naturalnego, fal elektromagnetycznych telefonów komórkowych, komputerów czy telewizorów, i wreszcie nieprawidłowej diety czy stylu życia. Wszystkie te czynniki osłabiają naszą własną energię życiową i zakłócają jej swobodny przepływ oraz krążenie. Z pomocą przyjść nam wtedy mogą urządzenia bazujące na najnowszych osiągnięciach współczesnej nauki, takie jak medaliony skalarne i odpromienniki na telefony komórkowe.

 

Energia skalarna

 Energia skalarna posiada możliwości przywracania równowagi organizmu narażonego na negatywny wpływ czynników zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Została odkryta w XIX wieku przez Jamesa Maxwella. Jednak za „ojca”energii skalarnej uważa się serbskiego wynalazcę Nikola Tesla, który wymyślił nawet urządzenie zasilane tą energią. Istnienie jej zostało także potwierdzone przez Alberta Einsteina oraz badania współczesnych naukowców, m.in. w instytucie Maxa Plancka w Niemczech. Energia ta neutralizuje negatywny wpływ fal elektromagnetycznych, poprawia krążenie i dotlenienie komórek, a tym samym pomaga przywrócić równowagę i wzmocnić nasze własne pole energetyczne. Jej pozytywne właściwości zostały opisane w książce doktora Johna G. Florendo „Korzyści energii skalarnej”. Niektóre korzyści z jej stosowania przestawiamy poniżej:

    wspomaga procesy regeneracyjne organizmu
    neutralizuje wpływ smogu elektromagnetycznego
    przyspiesza detoksykację
    zwiększa poziom energii komórkowej do 70-90 milivoltów, zapobiegając rozwojowi komórek nowotworowych
    chroni DNA przed uszkodzeniami
    zwiększa poziom energii w ciele
    oczyszcza krew
    usprawnia system immunologiczny
    zmniejsza zakwaszenie organizmu i poprawia jego zasadowość
    równoważy półkule mózgowe
    działa antydepresyjnie

 Jonizacja ujemna

 Czy kiedykolwiek zastanawialiście się dlaczego czujecie się tak odświeżeni i doenergetyzowani w pobliżu wodospadu? Jest tak z powodu obecności dużych ilości jonów ujemnych w powietrzu, które poprawiają dotlenienie komórek, w tym także mózgu, co skutkuje większą czujnością, ustąpieniem senności i wyższym poziomem energii. Badania wykazują, że jonizacja ujemna sprzyja poprawie nastroju, łagodzi objawy depresji i stymuluje mechanizmy obronne organizmu. Niestety zarówno smog elektromagnetyczny, jak i klimatyzacja oraz wszechobecne telefony komórkowe obniżają ilość jonów ujemnych, a zwiększają ilość jonów dodatnich, co może wywoływać bóle mięśni, podirytowanie, huśtawki nastrojów, a także bóle głowy, bezsenność, spadek efektywności.

  German

German jest pierwiastkiem chemicznym, który posiada szereg unikalnych, prozdrowotnych właściwości m.in.: stymuluje nasycenie tkanek tlenem, pomaga oczyścić organizm z toksyn, przyspiesza regenerację organizmu, wzmacnia system odpornościowy, a także działa bakteriobójczo i znieczulająco. Jego pozytywne działanie na organizm jest w dużej mierze spowodowane zdolnością neutralizowania skutków jonizacji dodatniej, która zakłóca przepływ energii i przywracania naturalnego stanu.

 Turmalin

Turmalin to kamień półszlachetny z grupy kryształów. Posiada zdolność wytwarzania napięcia elektrycznego, a także generowania jonów ujemnych. Emituje korzystne dla naszego organizmu promieniowanie podczerwone, które pomaga regenerować komórki ciała, a także sprzyja lepszej cyrkulacji i dotlenieniu krwi. Turmalin posiada także zdolność przyciągania szkodliwych substancji i ich neutralizowania.

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl